Terminliste.









Terminliste 2019 



















Dato : Stevnenavn : 15m : Felt : Bane : Stang/ Felth : Arrangør :







7 apr Gjøvikfelten HV-12
x

Gjøvik og Brusveen
7 apr Totenfelten HV-13
x

Vestre Toten
7 apr Glåmosstevnet DC-11
x

Glåmos
7 apr Rørosstevnet DC-12
x

Røros
13 apr Gåstjønnfelten HV-14
x

Jordet og Tenaasen
14 apr Kjemsjøstevnet HV-15
x

Bjørnen
18 apr Kroksjøstevnet
x

Åsnes / Finnskog
21 apr Grensestevnet DC-14
x

Brekken / Aursund
22 apr Lagsmeserskap felt kl 09.30
x

Jordet og Tenaasen/ Trysil
22 apr Bøllefelten rett etter LM felt
x

Jordet og Tenaasen
25-27 apr Skøymåsanstevnet

x
Nes / Hovind
26-28 apr Vårstevnet

x
Nord-Odal
26-28 apr Vårstevnet

x
Skogbygden
28 apr Trollheimsfelten DC-16
x

Opdal og Midtbygden
30 apr-1 ma Banestevnet

x
Løiten
30 apr-1 ma Banestevnet

x
Stange og Romedal
1 ma Hjerkinnstevnet DC-17
x

Opdal og Midtbygden
1 ma DC cup finale
x

Opdal og Midtbygden
2-5 ma Blakerstevnet

x
Blaker
2-5 ma Grasåsenstevnet

x
Høland og Bjørkelangen
4 ma Elverumstevnet

x
Elverum
4-5 ma Åpent stevne

x
Åsnes
6-12 ma Lerum cup

x
Knipenborg
6-12 ma Lerum cup

x
Farnes
6-12 ma Lerum cup

x
Leikanger
6-12 ma Lerum cup

x
Sogndal
6-12 ma Lerum cup

x
Hafslo
11-12 ma Trippelstevnet

x
Alvdal
11-12 ma Torpastevnet

x
Tynset
11-12 ma Trippelstevnet

x
Lonås
22-26 ma Vårstevnet

x
Fet
22-26 ma Urskogstevnet

x
Urskog
23-26 ma Frende cup 1-runde

x
Gann – Sørlandet
23-26 ma Frende cup 1-runde

x
Gjesdal – Sørlandet
23-26 ma Frende cup 1-runde

x
Klepp – Sørlandet
23-26 ma Felthurtig cupen 1-runde


x Gann – Sørlandet
23-26 ma Felthurtig cupen 1-runde


x Gjesdal – Sørlandet
23-26 ma Felthurtig cupen 1-runde


x Klepp – Sørlandet
30 ma Krystallstevnet

x
Randsfjord
30 ma Bjoneroastevnet

x
Bjoneroa
1 jun Frifond – rapportfrist




1 jun Søknadsfrist MVA kompensasjon




5-8 jun Pinsestevnet

x
Nittedal
5-8 jun Pinsestevnet

x
Rælingen
8-9 jun Vingelstevnet

x
Vingelen
8-9 jun Vårstevnet

x
Dalsbygda
10 jun Pinsestevnet

x
Spydeberg
10 jun Pinsestevnet

x
Kråkstad
10 jun Bjørn Solbergs minnestevne

x
Nordre Land
10 jun Åpent stevne

x
Etnedal
10 jun Åpent stevne

x
Torpa
13-14 jun Åpent stevne

x
Øvre Rendal
15 jun Påmeldingsfrist LS 2019




21-23 jun Tour de Orkla

x
Opdal og Midtbygden
21-23 jun Tour de Orkla

x
Kvikne
21-23 jun Tour de Orkla

x
Sunndal
21-23 jun Tour de Orkla

x
Rennebu
21-23 jun Tour de Orkla

x
Orkla
21-23 jun Østerdalsmellen



Jordet og Tenaasen
21-23 jun Østerdalsmellen

x
Nordskogbygda
21-23 jun Østerdalsmellen

x
Sørskogbygda
21-23 jun Østerdalsmellen

x
Trysil
21-23 jun Østerdalsmellen

x
Åmot
29-30 jun Gjøvikstevnet

x
Gjøvik og Brusveen
29-30 jun Raufoss-stevnet

x
Vestre Toten
29-30 jun Snertingdalstevnet

x
Snertingdal
29-30 jun Ringsakertreffen

x
Lismarken
29-30 jun Ringsakertreffen

x
Åsheim
29-30 jun Ringsakertreffen

x
Brumunddal
1 jul Frist etteranmelding LS 2019




6-7 jul Trippelstevnet

x
Nora
6-7 jul Trippelstevnet

x
Dalsbygda
6-7 jul Trippelstevnet

x
Narjord
6-7 jul Grensestevnet

x
Eidskog
6-7 jul Sommerstevnet

x
Grue
6-7 jul Haukåsstevnet

x
Åsnes
11 jul Lagsmeserskap Stang/ Felthurtig


x Jordet og Tenaasen
13-14 jul Åpent sommerstevne

x
Fåset
13-14 jul Åpent sommerstevne

x
Lonås
19-21 jul Fjøssystemer-cup

x
Otta
19-21 jul Fjøssystemer-cup

x
Ringebu og Fåvang
19-21 jul Fjøssystemer-cup

x
Vinstra
19-21 jul Fjøssystemer-cup

x
Øyer / Dølen
19-21 jul Fjøssystemer-cup

x
Østre Gausdal
25-28 jul Kongestevnet

x
Søndre Land
26-29 jul Fløyterstevnet

x
Nordre Land
26-28 jul Fløyterstevnet
x

Nordre Land
26-28 jul Torpastevnet

x
Torpa
27-28 jul Sommerstevnet

x
Røros
27-28 jul Sommerstevnet
x

Glåmos / Røros
2-9 aug Landsskytterstevnet

x
Evje
31 jul-3 aug Frende cup 2-runde

x
Drangedal
31 jul-3 aug Frende cup 2-runde

x
Froland
31 jul-3 aug Frende cup 2-runde

x
Kristiansand og omeng
31 jul-3 aug Felthurtig cupen 2-runde


x Kristiansand og omeng
31 jul-3 aug Felthurtig cupen 2-runde


x Mykland – Sørlandet
31 jul-3 aug Felthurtig cupen 2-runde


x Mykland – Sørlandet
17 aug Samlagsmesterskap

x

17 aug Organisasjonsmedalja

x

18 aug Lagsmesteskap

x
Jordet og Tenaasen
18 aug Kjesombolla

x
Jordet og Tenaasen
23-24 aug Fylkesmesterskap

x
Åmot
30 aug-1sept Frende cup 3-runde

x
Hardanger – Vestlandet
30 aug-1sept Frende cup 3-runde

x
Jondal – Vestlandet
30 aug-1sept Frende cup 3-runde

x
Voss – Vestlandet
31 aug Høsttreffen

x
Gjøvik og Brusveen
31 aug Tyttebærstevnet

x
Tingelstad
31 aug Finale Veteran cup

x
Brumunddal
2 sept Terminlistemøte 2020




7 sept Krag mauser fatet

x
Jordet og Tenaasen
7 sept Skytingens dag

x
Jordet og Tenaasen
15 sept Finale Østlendingenskytingen

x
Elverum
1 okt Registrering av dugleiksmerket




1 okt Frist for årsrapport



Alle lag
25-27 okt Boligpartner cup 1 runde x


Vingelen
26-27 okt Hålkestevnet x


Lismarken
26-27 okt Åpent stevne x


Åsheim
31 okt Frist avslutning av regnskapsåret



Alle lag
1 nov Frist for årsmelding



Alle lag
1-2 nov Boligpartner cup 2 runde x


Dalsbygda
1-2 nov Boligpartner cup 3 runde x


Nora
4-7 nov Midtukestevnet x


Løiten
4-7 nov Midtukestevnet x


Stange og Romedal
8-9 nov Boligpartner cup 4 runde x


Øvre Rendal
9 nov Åpent stevne x


Jordet og Tenaasen
9 nov Åpent stevne x


Trysil
14-15 nov Åpent stevne x


Brumunddal
12-16 nov Boligpartner cup 5 runde x


Kvikne
13-14 nov Åpent stevne x


Elverum
13-14 nov Åpent stevne x


Nordskogbygda
27 nov-2 des Oslo Open x


Nordstrand
1 des Årsmøtet



Jordet og Tenaasen
7 des Boligpartner Finale x


Tynset
7 des Ombudsmøtet



Elverum
12-14 des Fylkesmesterskap x


Åsnes
20-21 des Førjulstevnet x


Nordskogbygda
28-29 des Romjulstreffen x


Nora
28-29 des Romjulstreffen x


Dalsbygda
29 des Romjulstreffen x


Åsheim
29 des Romjulstreffen x


Lismarken














Denne terminlista er hentet ut fra det som har kommet frem fra ombudsmøtene i de forskjellige samlagene.












Dette er IKKE en fasit på alle stevnene men den er ment som en pekepinn på stevner som kommer.












Det kan være det er feil angående datoer eller om det er stevner som blir avlyst eller kommer til.












Dere må selv sjekke i - Midt dfs – stevnearrangementer - for å sikre dere på at dette stemmer



















Stevnene er plukket ut fra følgende samlag :












Østerdal – Nord Østerdal – Hedmark – Opland – Solør - Akershus



















Lykke til i skytteråret 2019 med håp om mange gode resultater!!