Irma er ei morsom og selvsikker frøken. Jeg gleder meg til hver treningsøkt med henne. Ho er tøff og høyt oppe,men det betyr bare at det er enda morsommere å trene 
Vi har fått inn gode rutiner og trener flere korte økter iløpet av dagene som går. På alt det daglige og GFH. Vi er snart ferdig med konkurranselydighetskurset og har kommet godt igang med grunnferdighetene.



Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Hilde, Fant og Ebbie | Svar 26.11.2009 09.37

Neimen, har du sett på disse to go-ingene, da!! -smelt-!! Virkelig nydelige er de! Kos deg med dem nå, de blir så fort store!!

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

11.11 | 16:20

Bare synd det er så langt å kjøre dit, ellers hadde vi vært med

...
06.12 | 19:53

Det er vel helst fordi Martin ikke er hjemme og jeg Hater å sove aleine(ho sover nok best i egen seng)

...
26.11 | 09:37

Neimen, har du sett på disse to go-ingene, da!! -smelt-!! Virkelig nydelige er de! Kos deg med dem nå, de blir så fort store!!

...
24.01 | 10:26
Velkommen har mottatt 14
Du liker denne siden