Kontakt styret

Spørsmål og andre henvendelser til styret kan sendes til oppsalgrenda@styrerommet.no.

Styre og komiteer valgt på generalforsamling 11. mai 2022

S T Y R E T         
ROLLE    NAVN     ADRESSE    MOBIL    E-POST   
Leder Bjørnar Allgot Kampheimveien 49 A 901 77 631 b.allgot@online.no
Styremedlem Anders Ono Kampheimveien 27 B 958 14 551 andeono@gmail.com
Styremedlem Harald Dietrichson Kampheimveien 39 C 958 59 425 harald.dietrichson@gmail.com
Styremedlem Helle Aase Falkenberg Kampheimveien 43 C 958 36 044 helle.falkenberg@gmail.com
Styremedlem Ivar Lars Johansen Kampheimveien 37 C 915 47 994 ivar.l.johansen@gmail.com
1. Varamedlem Bjørn-Inge Myklebust Haave Kampheimveien 51 C 907 84 482 bim1968@online.no
2. Varamedlem Jon Reidar Selsaas Kampheimveien 41 C    
         
V E L F E R D S K O M I T E      
  NAVN     ADRESSE    MOBIL    E-POST   
  Kari Ytterhus Kampheimveien 49 C 992 76 613 kari.ytterhus.koesler@gmail.com
  Julie Nåvik Hval Kampheimveien 29 D    
  Ragnhild Wille Jordheim Kampheimveien 43 D    
         
V A L G K O M I T E          
     NAVN     ADRESSE     MOBIL     E-POST    
  Kjersti Skappel Price Kampheimveien 47 D 934 23 023 ksprice@online.no 
  Kjell Olsen      Kampheimveien 33 C 930 05 806 kjell2olsen@gmail.com
  Truls Leenborg Haugen Kampheimveien 41 A 901 01 917
leenborg@online.no