Resultatservice 2014: NM og Opus Open

Kl.1: NM Herrer ( brutto slag )

  1. Pekka Stenhagen                                        Larvik GK                              87 slag
  2. Anders Christian Hvoslef                             Miklagard GK                        88
  3. Jens M Dreyer                                            Tyrifjord GK                          89
  4. Sebastian Refsholt Stenhagen (stud.odont)  Larvik GK                              91
  5. Jan Dalbak                                                 Kongsvinger GK                     97
  6. Jan Lotherington                                        Larvik GK                              97
  7. Mårten Engvoldsen                                     Vestfold GK                           98
  8. Pål Rydning                                                Oslo GK                                99
  9. Svein Tveter                                               Larvik GK                             100
  10. Thomas Sørensen                                        Sauda GK                             100
  11. Per Hauge                                                  Grenland & Omegn GK          113
  12. Petter O Lind                                             Kragerø GK                           115
  13. Einar Moen                                                 Asker GK                              116
  14. Einar Bjart Haugen                                     Asker GK                               138 

 

Kl. 2: Tannleger Damer ( Stableford )

  1. Anne J. Røtvold                                        Haga GK                                  22 poeng
  2. Pia Selmer-Hansen                                    Gjøvik og Toten GK                 14 
  3. Helga Alnes                                              Larvik GK                                13 

Kl. 3: Solidoxpokalen tannlege herrer Stableford:

  1. Ragnar A Gjone                                        Haga GK                                  28 poeng
  2. Kevin Bowling                                          Meland GK                               27
  3. Stein Aasvestad                                       Kongsvinger GK                        26
  4. Henrik Skjerven                                       Oslo GK                                   25
  5. Aslak Kringlegarden                                 Nøtterøy GK                             21
  6. Stig Morten Nereng                                  Gjøvik og Toten GK                  19
  7. Steinar Bjanger                                       Borre GK                                  19
  8. Karl Morgan Hegelstad                             Utsikten GK                              19
  9. Jørgen Skaarnæs                                     Borre GK                                  18
  10. Helge Ravik                                             Asker GK                                  17 

Kl. 4: Ledsagere, sponsorer ( Stableford )

  1. Lasse Moe                                               Hvaler GK                                  31 poeng
  2. Randi Dalbak                                          Kongsvinger GK                          23
  3. Mogens Gad                                            Oslo GK                                     22
  4. Niklas Noordenstral                                Hammerfest og Kvalsund GK       22
  5. Mats Fägerblad                                       Kungsbacka GK                          18
  6. Jacob Strandmark                                   Bjørnefjorden GK                       17
  7. Petter Dahl                                            Østmarka GK                              16
  8. Dag Hauge                                             Nøtterøy GK                               15
  9. Gunn S Gjone                                         Haga GK                                     15
  10. Randi Aasvestad                                     Kongsvinger GK                           15
  11. Esben Vidala                                          Kjekstad GK                                12
  12. Kari Anne Ruud                                      Oslo GK                                       9 

Opus Open ( Texas Scramble )

Nr.1   Team 7:     Finn Walaker, Helga Alnes, Mats Fägerblad                               78 slag

Nr.2   Team 6:     Einar Bjart Haugen,Pia Selmer-Hansen, Thomas Sørensen          78 ( hcp )

Nr.3   Team 8:     Karl Morgan Hegelstad, Petter O Lind, Pål Rydning                    78 ( hcp )

Nr.4   Team 5:     Dag Hauge, Helge Ravik, Stian Sørlie                                        80

Nr.5   Team 3:     Henrik Skjerven, Lasse Moe, Stig Morten Nereng                       80 ( hcp )

Nr.6   Team 2 :     Lisbet Ganer, Niklas Noordenstral, Petter Dahl                         82

Nr.7   Team 9:     Jan Lotherington, Ragnhild Holberg, Svein Tveter                     83

Nr.8   Team 1:     Anne J. Røtvold x 2, Mogens Gad                                              84

Nr.9   Team 4:     Jacob Strandmark, Liselott Abrahamson, Kari Anne Ruud          86       

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

08.08 | 18:38

Hej,

Undertecknad & GC Nordic ser fram emot att delta som sponsor och deltagare på detta event!

Mvh

Mats

...
22.08 | 11:20

Hei, når du er innlogget på Golfbox og har funnet turneringen, står det " meld på". Her skal du finne all informasjon som er aktuell!

...
16.08 | 15:12

Får ikke meldt meg på NM golf , kurs i golfbox . Er det noe feil ?

...
16.07 | 11:55

Hei! Meld deg på i Golfbox, da blir alt riktig ført!

...
Du liker denne siden