Resultatservice 2015: NM og Opus Open

Klasse 1: NM Herrer ( Brutto slag )

1.  Fredrik Lindberg                            Haga GK                                  78 slag

2.  Svein Tveter                                  Larvik GK                                89

3.  Pekka Stenhagen                           Larvik GK                                 89  ( siste 9 )

4.  Sebastian R. Stenhagen                 Larvik GK                                 89  ( siste 9 )

5.  Martin Hoftvedt                            Hauger GK                               90

6.  Jan Erik Westby                            Holtsmark GK                           92

7.  Erik Ombudstvedt                         Oustøen GK                              97

8.  Jens M Dreyer                              Oslo GK                                   100

9.  Einar Bjart Haugen                       Asker GK                                 102

10. Børge Rannestad                         Utsikten GK                             102  ( siste 9 )

11. Olaf Kristian Gravdal                   Odda GK                                 103

12. Petter O Lind                              Kragerø GK                              104

13. Thomas Sørensen                        Sauda GK                                 104  ( siste 9 )

14. Einar Moen                                 Asker GK                                  105

15. Christer Landsend                       Borre GK                                  113 

Kl. 2: NM Damer ( Stableford )

1.  Anne Jeanette Røtvold                  Haga GK                                33

2.  Anne-Grethe Giertsen Tronstad      Haga GK                                28

3.  Pia Selmer-Hansen                         Gjøvik og Toten GK                23

4.  Helga Alnes                                   Larvik GK                              12

Kl. 3: Tannlege Herrer Stableford ( Solidoxpokalen )

1.  Anders Bøen Gravdal                      Odda GK                                37

2.  Henrik Skjerven                             Oslo GK                                 32

3.  Rune Kvaran                                  Steinkjer GK                          31

4.  Helge Ravik                                   Asker GK                               29

5.  Aslak Kringlegarden                       Nøtterøy GK                          28

6.  Jan L  Raastad                               Haga GK                                28  ( hcp )

7.  Ragnar A Gjone                              Haga GK                                27

8.  Arild Aarnseth                                Haga GK                               26

9.  Jan Fürst                                       Eiker GK                               22

10. Per Franck Næss                           Newton Community               12

Kl 4: Ledsagere, sponsorer ( Stableford )

1.  Lasse Moe                                      Hvaler GK                              36

2.  Bjørn Brunstad                               Bærum GK                             33

3.  Ulrika Starkenberg                         Bærum GK                             29

4.  Petter Dahl                                    Østmarka GK                          29  ( hcp )

5.  Mogens Gad                                   Oslo GK                                  29  ( hcp )

6.  Dag Hauge                                     Nøtterøy GK                           27

7.  Gunn Solvor S  Gjone                     Haga GK                                 18

OPUS Open ( Shample )

Lagturnering med to spillere på hvert lag.

Hver spiller slår ut og man velger den beste ballen å spille videre fra.

Herfra spiller begge sine baller og beste score på hullet teller ( Stableford / fullt hcp )

 

1.   Martin Hoftvedt  /  Ragnhild Holberg                                            45

2.   Pekka Stenhagen  / Helga Alnes                                                    45

3.   Erik Ombudstvedt / Rune Kvaran                                                  42

4.   Ragnar Gjone  / Petter O Lind                                                      40

5.   Mogens Gad  / Tori Espe                                                               40

6.   Einar Moen  /  Aslak Kringlegarden                                               39

7.   Svein Tveter / Per Franck Næss                                                   39  ( hcp )

8.   Finn Walaker / Dag Hauge                                                           38

9.   Helge Ravik / Petter Dahl                                                            38  ( hcp )

10. Jan Erik Westby / Ellen Agnes Jacobsen                                       38  ( hcp )

11. Børge Rannestad / Jan Fürst                                                        38

12. Lasse Moe / Arild Aarnseth                                                          37

13. Ulrika Starkenberg / Bjørn Brunstad                                             37  ( hcp )

14. Anders Bøen Gravdal / Olaf Kristian Gravdal                                 35

15. Thomas Sørensen / Einar Bjart Haugen                                         33

16. Lisbeth Ganer / Jan L  Raastad                                                     33  ( hcp ) 

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

08.08 | 18:38

Hej,

Undertecknad & GC Nordic ser fram emot att delta som sponsor och deltagare på detta event!

Mvh

Mats

...
22.08 | 11:20

Hei, når du er innlogget på Golfbox og har funnet turneringen, står det " meld på". Her skal du finne all informasjon som er aktuell!

...
16.08 | 15:12

Får ikke meldt meg på NM golf , kurs i golfbox . Er det noe feil ?

...
16.07 | 11:55

Hei! Meld deg på i Golfbox, da blir alt riktig ført!

...
Du liker denne siden