Resultatservice 2016: NM og Opus Open

Turneringskomiteen takker for to flotte dager på Tyrifjord GK og kurs med Opus fredag 19. og lørdag 20. august 2016 !

Vi takker våre sponsorer for flotte premier og god støtte til matpakker og forfriskninger.

Uten deres støtte hadde ikke  disse dagene blitt så hyggelige for oss!

Jacobsen Dental        Plandent                    Lic Scadenta                Straumann

GC Nordic                  Proteket                    Dental Sør                    Coltene

Tannlab               Strømmen Dental -lab      Dental Spar                  Ergooptikk

Tom Gran       Hotell Wassilioff ( Stavern )   Saga Consult                 Danske Bank

 

Fullstendig resultatliste finner du her:

NM Tannleger:  http://www.golfbox.dk/livescoring/tour/#/competition/736493

Opus Open:      http://www.golfbox.dk/livescoring/tour/#/competition/736490

 

Protekets golfbag ble trukket ut blant tannlegene:       Rune Kvaran

Opphold med green fee på Hotel Wassilioff i Stavern:   Tore A. Indrevær

Bilde gitt av Saga Consult ble trukket ut:                     Svein Tveter

 

 Hilsen turneringskomiteen 2016:    Pekka Stenhagen

                                                     Ragnhild Holberg

                                                     Svein Tveter

 

Det ble som vanlig spilt i 4 klasser:

Klasse 1:   NM Tannleger Herrer                     Hcp 0 - 18       Brutto Slag

Klasse 2:   NM Tannleger Damer                     Hcp 0 - 36       Stableford

Klasse 3:   Solidoxpokalen Herrer                   Hcp 0 - 54      Stableford

Klasse 4:  Ledsagere, sponsorer etc               Hcp 0 - 54      Stableford

 

 

Klasse 1: NM Herrer ( Brutto slag ) NTF´s Pokal

1.   Fredrik Lindberg                           Haga GK                    85 slag

2.   Christopher Bowling                      Meland GK                87

3.   Anders Pekka Stenhagen               Larvik GK                  87

4.   Jens M Dreyer                              Oslo GK                     88                      

5.   Morten Eliassen                            Ballerud GK              88

6.   Svein Tveter                                Larvik GK

7.   Mårten Andrew Engvoldsen          Sandefjord GK

8.   Arnt Helge Dybvik                       Sandefjord GK

9.   Pål Rydning                                Oslo GK

10.  Petter O. Lind                           Kragerø GK

11.  Erik Ombudstvedt                      Haga GK

12.  Einar Moen                                Asker GK

Klasse 2: NM Damer ( Stableford ) NTF´s Pokal

1.   Anne J. Røtvold                            Haga GK                          29

2.   Anne-Grethe Giertsen Tronstad     Haga GK                          25

3.   Helga Alnes                                  Larvik GK

Klasse 3: Tannlege Herrer ( Stableford ) SOLIDOXPOKALEN

1.   Ragnar A. Gjone                            Haga GK                           33

2.   Tore Andreas Indrevær                   Borregaard GK                  31

3.   Helge Ravik                                   Asker GK                          30

4.   Henrik Skjerven                             Oslo GK                            27

5.   Rune Kvaran                                  Steinkjer GK

6.   Kevin Bowling                               Meland GK

7.   Einar Bjart Haugen                        Asker GK

8.   Jan L. Raastad                              Haga GK

9.   Aslak Kringlegarden                       Nøtterøy GK

Klasse 4: Ledsagere / sponsorer ( Stableford )

1.   Lasse Moe   ( Opus )                         Hvaler GK                          30

2.   Liselott Abrahamson ( GC Nordic )    Kungsbacka GK                   25

3.   Mats Fägerblad ( GC Nordic )            Kungsbacka GK                  25

4.   Dag Hauge ( Vestdental - Proteket )  Nøtterøy GK                      25

5.   Ragnhild Holberg ( Coltene )            Losby GK

6.   Bjørn Brunstad                                Bærum GK

7.   Ulrika Starkenberg ( Ergooptikk )     Bærum GK

8.   Petter Dahl  ( Strømmen Dental )    Hauger GK

9.   Esben Vidala ( Jacobsen Dental )     Kjekstad GK

10.  Gunn S. Sørlie Gjone                      Haga GK  

 

Opus Open ( 2 manns-lag Scramble ) Lørdag

1.   Helga Alnes  /  Martin Hoftvedt

2.   Stian Sørlie  /  Ulrika Starkenberg

3.   Finn Walaker / Lisbeth Ganer

4.   Einar Moen   /  Mats Fägerblad

5.   Helge Ravik  /  Rune Kvaran

6.   Ragnhild Holberg  / Svein Tveter

7.   Gunn S. Sørlie Gjone / Ragnar A. Gjone

8.   Erik Ombudstvedt / Aslak Kringlegarden

9.   Einar Bjart Haugen / Liselott Abrahamson

10.  Petter Dahl   /  Tore Andreas Indrevær

11.  Peggy Moe    /  Lasse Moe

12.  Bjørn Brunstad / Jan L Raastad

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

08.08 | 18:38

Hej,

Undertecknad & GC Nordic ser fram emot att delta som sponsor och deltagare på detta event!

Mvh

Mats

...
22.08 | 11:20

Hei, når du er innlogget på Golfbox og har funnet turneringen, står det " meld på". Her skal du finne all informasjon som er aktuell!

...
16.08 | 15:12

Får ikke meldt meg på NM golf , kurs i golfbox . Er det noe feil ?

...
16.07 | 11:55

Hei! Meld deg på i Golfbox, da blir alt riktig ført!

...
Du liker denne siden