Administrasjon

123hjemmeside Administrasjon

Ledelse

Administrerende direktør
Morten Elk morten@123hjemmeside.no

Teknisk drift

Teknologisjef
Thomas Petersen
thomas@123hjemmeside.no

Salg og partnerskap

Strategisjef
Morten Elk
morten@123hjemmeside.no

Produkt og kommunikasjon

Produkt og kommunikasjonssjef
Trine Andersen
trine@123hjemmeside.no

Administrasjon og økonomi

Økonomisjef
Pia Skourup
pia@123hjemmeside.no

Vekst

Leder for vekst
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@123hjemmeside.no

Produktutvikling

Utviklingssjef
Michael Ørsted Svendsen
michael@123hjemmeside.no