Swan Sensation BIS or Nothing

Nickname: Bravvo

Import from Ukraine

Black Toy Poodle male, 27,7 cm

Born 13.12.2016

Corr. bite, full dent.

PRCD-A

PL - 0/0

Eyecheck 28.12.17  - free of all hereditary diseases

Produce black and brown

 

Show: r.BIS puppy 

2 x JCAC Ukraina

1 X BOB, 1 x NORDIC CC, 1 x CC

 

"Bravvo" er en veldig myk og kosete gutt. Han er trygg og glad og elsker å ligge på fanget for å få kos. Han er veldig leken og gir høylydt uttrykk for det under lek med de andre hundene. Han er veldig snill og god mot valper og elsker å leke med de. Bravvo er en stor toypuddel, med mye kropp og beinstamme.

 

             Bravvo`s Pedigree                          Bravvo\s movement                  

 

                         Bravvo`s album::              

 

Bravvos father
Bravvos mother