3km-14km-35km og 70km

Vikerfjell løpet 2012 - 70km Åpen klasse Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Terje Dalflyen Folldal Trekkhundklubb 09:36:00 14:05:53 04:29:53
Vikerfjell løpet 2012 - 70km begrenset Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
Marit Stratton Hakadal Sledehundklubb 09:34:00 12:52:17 03:18:17
Kari Solvang Hope Mush 09:35:00 13:19:42 03:44:42
Tormod Andersen Drammen Trekkhundklubb 09:33:00 13:18:26 03:45:26
Janne Rosenlind Bærum Hundekjørerklubb 09:32:00 13:18:18 03:46:18
Svein Dufseth Hakadal Sledehundklubb 09:31:00 13:19:50 03:48:50
Betina Bergly Oslomarka Trekkhundklubb 09:30:00 14:59:03 05:29:03
Vikerfjell løpet 2012 - 35km 8-spann Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Marius Ovenstad Oslomarka Trekkhundklubb 10:30:00 12:37:02 02:07:02
2 Kai Hegre Oslomarka Trekkhundklubb 10:31:00 13:27:03 02:56:03
Vikerfjell løpet 2012 - 35km 6-spann Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Inger Aamodt Oslomarka Trekkhundklubb 10:36:00 12:37:16 02:01:16
2 Tone Beate Hansen  Hakadal Sledehundklubb 10:34:00 12:37:18 02:03:18
3 Janne Petra Thørn Oslomarka Trekkhundklubb 10:35:00 13:08:55 02:33:55
4 Geir Nyrønning Drammen Trekkhundklubb 10:33:00 13:09:03 02:36:03
Vikerfjell løpet 2012 - 35km 4-spann Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Sunniva Høyseth Grenland Hundekjørerklubb 10:38:00 13:29:50 02:51:50
Vikerfjell løpet 2012 - 14km 2-spann Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Venke Gulli de Lange Drammen Trekkhundklubb 10:41:00 11:33:57 00:52:57
2 Kathrine Dugstad  Bærum Hundekjørerklubb 10:40:00 11:34:00 00:54:00
3 Thorvild Dahlen Bærum Hundekjørerklubb 10:45:00 11:51:57 01:06:57
4 Erik Sletengen NAMK 10:44:00 12:13:10 01:29:10
5 Kjetil Olsen Vethe Ringerike Trekkhundklubb 10:42:00 12:31:26 01:49:26
6 Sara Hansson  Ringerike Trekkhundklubb 10:43:00 13:01:16 02:18:16
Vikerfjell løpet 2012 - 14km junior Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Sebastian Bugge Dugstad  Bærum Hundekjørerklubb 10:47:00 11:51:43 01:04:43
Vikerfjell løpet 2012 - 10-11år Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Mia Opsahl  Ringerike Trekkhundklubb 15:03:00 15:19:32 00:16:32
2 Siri Stenersen Ringerike Trekkhundklubb 15:04:00 15:27:08 00:23:08
3 Amund Sæther Bærum Hundekjørerklubb 15:06:00 15:35:10 00:29:10
4 Ida Knutson Bærum Hundekjørerklubb 15:02:00 15:32:07 00:30:07
Vikerfjell løpet 2012 - 12-13år Ringerike Trekkhundklubb
plass Navn Klubb Start tid Slutt tid Tid brukt
1 Marcus Sjørlie Bærum Hundekjørerklubb 15:01:00 15:18:16 00:17:16
2 Mari Stenersen Ringerike Trekkhundklubb 15:00:00 15:17:55 00:17:55
3 Frida Hegre Oslomarka Trekkhundklubb 15:05:00 15:34:44 00:29:44

140km

140km Åpen
  Navn Klubb Start inn Setra Tid runde 1 Hviletid Ut setra Mål  Tid runde 2 Tid brukt
1 John Erik Eriksen Oslomarka Trekkhundklubb 22:12:00 01:49:34 03:37:34 04:00:00 05:49:34 09:04:33 03:14:59 06:52:33
2 Joakim Knutson Bærum Hundekjørerklubb 22:02:00 01:25:00 03:23:00 04:00:00 05:25:00 09:10:32 03:39:33 07:08:32
3 Frode Wang Oslomarka Trekkhundklubb 22:04:00 01:49:13 03:45:13 04:00:00 05:49:13 09:43:25 03:54:12 07:39:25
4 Lars Monsen Oslomarka Trekkhundklubb 22:10:00 02:07:37 03:57:37 04:00:00 06:07:37 10:14:47 04:07:10 08:04:47
5 Morten Borgen Hakadal Sledehundklubb 22:16:00 02:19:59 04:03:59 04:00:00 06:19:59 10:29:56 04:09:57 08:13:56
6 Per - Otto Engh Hakadal Sledehundklubb 22:22:00 02:37:18 04:15:18 04:00:00 06:37:18 10:38:08 04:00:50 08:16:08
7 Lasse Gjerde Drammen Trekkhundklubb 22:00:00 02:09:30 04:09:30 04:00:00 06:09:30 10:31:07 04:21:37 08:31:07
8 Jan Kwetkus  Oslomarka Trekkhundklubb 22:18:00 02:41:48 04:23:48 04:00:00 06:41:48 11:10:40 04:28:52 08:52:40
9 Hans Petter Haugen  Oslomarka Trekkhundklubb 22:08:00 02:23:00 04:15:00 04:00:00 06:23:00 11:05:05 04:42:05 08:57:05
10 Trond Hansen Oslomarka Trekkhundklubb 22:20:00 02:42:03 04:22:03 04:00:00 06:42:03 11:20:28 04:38:25 09:00:28
140km Begrenset
  Navn Klubb Start inn Setra Tid runde 1 Hviletid Ut setra Mål  Tid runde 2 Tid brukt
1 Benoit Gerard Oslomarka Trekkhundklubb 22:32:00 02:17:55 03:45:55 04:00:00 06:17:55 10:02:46 03:44:51 07:30:46
2 Marit Kasin Valdres Trekkhundklubb 22:50:00 03:03:50 04:13:50 04:00:00 07:03:50 10:47:15 03:43:25 07:57:15
3 Linn Kristin Blix  Drammen Trekkhundklubb 23:02:00 03:05:35 04:03:35 04:00:00 07:05:35 11:04:34 03:58:59 08:02:34
4 Torunn Garder Hakadal Sledehundklubb 22:52:00 03:12:43 04:20:43 04:00:00 07:12:43 11:23:48 04:11:05 08:31:48
5 Tina Dahl Mush 23:00:00 03:21:25 04:21:25 04:00:00 07:21:25 11:39:59 04:18:34 08:39:59
6 Kristoffer Halvorsen Oslomarka Trekkhundklubb 22:46:00 03:07:20 04:21:20 04:00:00 07:07:20 11:29:48 04:22:28 08:43:48
7 Sverre Ekra Hakadal Sledehundklubb 22:34:00 03:04:28 04:30:28 04:00:00 07:04:28 11:31:20 04:26:52 08:57:20
8 Johanne Sundby Oslomarka Trekkhundklubb 22:58:00 03:24:35 04:26:35 04:00:00 07:24:35 12:02:45 04:38:10 09:04:45
9 Nina Røineslien  Oslomarka Trekkhundklubb 22:54:00 03:34:45 04:40:45 04:00:00 07:34:45 12:02:57 04:28:12 09:08:57
10 Siri Gjendemsj Hakadal Sledehundklubb 23:04:00 03:37:00 04:33:00 04:00:00 07:37:00 12:13:20 04:36:20 09:09:20
11 Monica Celius Hakadal Sledehundklubb 22:36:00 03:20:25 04:44:25 04:00:00 07:20:25 11:49:30 04:29:05 09:13:30
12 Dag Ove Røste Drammen Trekkhundklubb 22:48:00 03:24:43 04:36:43 04:00:00 07:24:43 12:03:00 04:38:17 09:15:00
13 Eileen Strøm Ringerike Trekkhundklubb 22:56:00 03:32:38 04:36:38 04:00:00 07:32:38 12:25:52 04:53:14 09:29:52
14 Jo Inge Fuglesteg Valdres Trekkhundklubb 21:00:00 01:54:58 04:54:58 04:00:00 05:54:58 11:06:37 05:11:39 10:06:37
15 Marie Nergård Hamar Trekkhundklubb Diskvalifisert