Gjestebok
Takk for at du besøker hjemmesiden min. Skriv en hilsen i gjesteboken ved å klikke på den blå knappen. Du kan også sette inn et bilde ved hilsenen.

Flytt/plasser snakkeboblen på bildet med musen

Skriv teksten til snakkeboblen

Shape:
 
Skrevet av Nina Blænes, 1. nov, 2011
Prøver via flere mailer å få kontakt. Virker ikke som det ønsles nye medlemmer, og det å svare folk som sender mail er visst ikke vanlig folkeskikk i svømmeklubben. Hvem i all vedren må jeg kontakte når kursansvarlig og mailen til klubben IKKe besvarer henvendelser?


Email:

Nyeste kommentarer

20.02 | 07:48

Hei !
Ja, i utgangspunktet er det en times bading uavhengig hvilken dag det er. Beklager at dette ikke står på hjemmesiden,. Skal endre det.

...
14.02 | 19:04

Er det begrenset tid barn kan være i bassenget på tirsdager? Min sønn fikk beskjed om at de måtte opp etter 1t. Finner ikke noe info ang dette.

...
10.02 | 23:11

Hei Geir, håper du tok med deg guttene på svømming!

...
10.02 | 23:10

Hei Gro Ellen, beklager sent svar. vi har ikke egne "plaskebasseng", men på Langhus er det cc 80- 90 cm vanndybde på grunna.

...
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE