Mitt navn er Veronica, jeg er 26 år gammel, født og oppvokst i Mo i Rana. Flyttet tilbake til Mo i Rana sommeren 2009, etter å ha bodd i Mosjøen og i Troms i tilsammen 8 år. Er samboer med Øystein, og vi bor på Storforshei.
Etter å ha gått 4 år på Vefsn Landbruksskole kjente jeg at jeg hadde lyst til noe annet. Jeg begynnte å lete etter lærlingeplass i hestefaget, og endte til slutt opp på Senja Fjordhestgård(som ligger på Senja). Fra September 2005 til mars 2007 jobbet jeg der som lærling. Det var en tid jeg ikke ville vært foruten, og jeg setter stor pris på alt jeg fikk oppleve mens jeg var der.
Min drøm er i framtida å få lov til å holde på med det som betyr mest for meg i livet, nemelig hund og hest.
Jeg jobber nå som assistent i Ytteren Miljøbarnehage.
Ellers går det meste av min fritid til hund og hest. Jeg har en vamrblodsvallak Nevle (født 89) og ei Dalmatinertispe, Nemi født juni 08). Foto er også noe jeg bruker mye tid på, ta gjerne en titt på bildene mine som ligger under foto.
Min samboer, Øystein, og meg, jula 2011
Min samboer, Øystein, og meg, jula 2011